+44_7818936504

درآمد دستگاه تزریق پلاستیک

درآمد دستگاه تزریق پلاستیک
Abstract

access_time 10/23/2022 11:28:22 AM
remove_red_eye 455Visit
درآمد دستگاه تزریق پلاستیک

از شروع صنعتی سازی تولید پلاستیک تا به امروز، هر روز بر مقدار مصرف و تقاضای پلاستیک در عالم افزوده شده است. تا به امروز هیچ ماده ای یافت نشده میباشد که به سادگی و ارزانی پلاستیک قابل فراوری بوده و اهمیت آن قابل جایگزین شدن باشد.
تمامی پیش بینی ها از ادامه ی روند افزایشی ایجاد و مصرف پلاستیک در عالم حکایت می کند و بر این شالوده می قدرت آینده ی صنعت پلاستیک را تا دهه های آتی روشن نظارت کرد.
تزریق پلاستیک مرسوم ترین طرز فراوری پلاستیک است، بیش از 80 درصد قطعات پلاستیکی مثل وسایل آشپزخانه، اجزاء اسباب خانگی، قطعات خودرو و … که کلیه روزه اساسی آن ها سر و فعالیت داریم به طرز تزریق پلاستیک ساخته می شوند.
اهمیت ظهور فناوری IML، تزریق پلاستیک سهم قابل توجهی هم در تولید ظروف یکبار مصرف پیدا کرده است.

درآمد تزریق ماهانه دستگاه تزریق پلاستیک چه قدر است؟

تقریباً ماهانه بین 30 تا 50 میلیون تومان است.

سرمایه مورد نیاز دستگاه تزریق پلاستیک چه قدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز در سال 1401 حدود 1 میلیارد تومان است.
در ادامه بیشتر در رابطه با دستگاه تزریق و کسب درآمد از آن توضیح خواهیم داد.
تراکم پایین پلاستیک منجر می شود که قطعات پلاستیکی نسبت حجم به وزن بالایی داشته و از این رو هزینه حمل و نقل قابل توجهی داشته باشند، به این برهان صنعت پلاستیک سازی قابل انحصار نبوده و هر تولیدکننده ای در عرصه بازارهای محلی با مزیت رقابتی است.

علاوه بر مورد ها گفته شده، برخورداری مملکت از منابع نفت و گاز و صنایع پتروشیمی، دسترسی به مواد نخستین ارزان بها را به جهت پلاستیک سازان میسر ساخته است، بر این پایه صنایع پلاستیک سازی مرزوبوم شکوفا شده و تزریق کاران ایرانی توان رقابت اهمیت تولیدکنندگان چینی را نه صرفا در بازار داخلی، که در بازار کشورهای همسایه هم دارا هستند.
کسب درآمد از طریق دستگاه تزریق پلاستیک
دستگاه تزریق پلاستیک یکی از از دستگاه هایی می باشد که به امداد آن می‌توان به درآمد ماهیانه قابل قبولی رسید، عملکرد این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده تا کار نمودن نیروی انسانی کلیدی آن آسان باشد.

همین دستگاه‌ها به راحتی می‌توانند ایجاد یک قطعه را بارها و بارها تکرار نمایند و پاسخگوی نیاز صنعت های گوناگون باشند، از طرفی اهمیت خرید یک دستگاه و چندین قالب می‌توان برای صنایع یا این که کارخانجات گوناگون محصولات مختلف تولید و به بازار عرضه کرد.
به این جهت درصورتیکه به دنبال شغلی با درآمد بالا باشید، این تعیین تماماً هوشمندانه است.
در هم اکنون حاضر حساس پیشرفته شدن دستگاه های تزریق پلاستیک و رونق گرفتن این صنعت درآمد حاصل از تزریق پلاستیک روزانه در حالا ارتقاء می باشد

برای شروع تزریق پلاستیک چه میزان سرمایه ای نیاز است؟

دست کم امکاناتی که برای ورود به تزریق پلاستیک مورد نیاز می باشد شامل دستگاه تزریق پلاستیک، قالب و دستگاه آسیاب است.
گرچه در مواقعی که دسترسی به منبع آب خنک وجود نداشته باشد، برج خنک کننده و یا این که چیلر نیز گزینه نیاز خواهد بود. حیاتی اعتنا نوسانات شدید قیمت ها و از طرف دیگر گستردگی گونه های ماشین آلات موجود در بازار از حیث برند و امکانات، ارائه لیست ارزش دستگاه تزریق پلاستیک فقط موجب سردرگمی خوانندگان خواهد شد، براین اساس یک راه و روش مناسب برای تقریب سرمایه مورد نیاز برای خط مش اندازی کارگاه تزریق پلاستیک اطلاع از حدود قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس تناژ آن است.
ارزش هر تن دستگاه تزریق پلاستیک چینی تازه در سال 1401 به طور متوسط 8 تا 12 میلیون تومان قرار دارد.

درآمد ماهیانه دستگاه تزریق پلاستیک

برای تولید سبد 18 کیلویی میوه به یک دستگاه تزریق پلاستیک 380 تن حساس موتور معمولی، یک دست قالب سبد و یک دستگاه آسیاب دهانه 60 سانتی متری احتیاج می باشد که جمع آن‌ها برابر می باشد با:
به جهت ساخت سبد پلاستیکی، دست کم یک کارگاه 200 متری برای استقرار دستگاه، دپوی مواد اول و متاع تولیدی گزینه نیاز است.
هزینه اجاره کارگاه به موقعیت مکانی آن بستگی دارد، برای مثال هزینه اجاره ی یک کارخانه 200 متری در بخشها شمال غربی ایران در حدود ماهی 20 میلیون تومان است.
علاوه بر سرمایه اضطراری برای خرید تجهیزات و تامین فضای گزینه نیاز، سرمایه در گردش به جهت خرید مواد اول ایجاد پلاستیک و پرداخت هزینه الکتریسیته و … هم بایستی مورد توجه قرار گیرد.

در نمونه تولید سبد میوه 18 کیلویی حیاتی فرض فروش اعتباری کالا اصلی بازپرداخت سه ماهه، سرمایه در گردش برای خرید دست‌کم 125 بدن مواد اول در آغاز فعالیت حتمی است.
مواد اولیه مورد به کار گیری در تولید سبد میوه، پرک پلاستیک آسیابی تزریقی میباشد که میانگین قیمت هر کیلوی آن در میانه سال 1401 حدود 10 هزار تومان بوده است، کلیدی همین حساب دستکم 1 میلیارد و 250 میلیون تومان سرمایه در گردش برای تامین مواد نخستین و تامین هزینه های سوله برای یک دوران هنگامی سه ماهه گزینه نیاز است.
ساخت سبد پلاستیکی اهمیت تزریق پلاستیک مهم عده هزینه تجهیزات و سرمایه در گردش، برآوردی که به جهت شیوه اندازی خط ایجاد سبد 18 کیلویی به دست می آید در حدود 4 میلیاردو 700 میلیون تومان است.
ولی دارای توجه به همین نکته که بها های ذکر شده در این مثال مربوط به میانه سال 1401 است، در ماه های آتی سال جاری قابلیت و امکان ارتقا آن‌ها وجود خواهد داشت.

دوره بازگشت سرمایه دستگاه تزریق پلاستیک چه قدر است؟

عصر بازگشت سرمایه در فن تزریق پلاستیک به جهت هر محصولی مختلف است، اما به شکل کلی نرخ رجوع سرمایه و درآمد ماهانه تزریق پلاستیک فراوان مطلوب است.
در صورت دسترسی به بازار فروش عالی درآمد ماهانه تزریق پلاستیک به ازای هر دستگاه سایز متوسط در حدود ماهی 100 تا 150 میلیون تومان برآورد می شود، بر این پایه دوره برگشت سرمایه تزریق پلاستیک در رشته تولید سبد 18 کیلویی در حدود 3 سال ارتفاع می کشد، اگر چه در مورد ها متعددی نیز به عارضه ها گوناگونی درآمد زایی ارتقاء یافته و زمان رجوع و برگشت سرمایه کوتاه تر شده است.

ساخت سبد پلاستیکی فشار زیادی به دستگاه تزریق پلاستیک وارد می آورد و آن را مهم شتاب زیادی فرسوده می کند.
متوسط عمر موثر دستگاه های تزریق سبد عموماً در حدود 8 سال می باشد که در مقایسه کلیدی صنایع دیگر مانند صنعت ساخت قطعات ماشین و اسباب و اثاث خانگی کوتاه به حیث می رسد. عصر رجوع سرمایه 3 ساله به این مفهوم است که درآمد کسب شده پس از گذشت 3 سال حیاتی اورجینال سرمایه اختصاص دیتا شده به خرید کردن دستگاه، قالب و اسباب و اثاث جانبی برابری خواهد کرد و به عبارتی دستگاه پول خویش را در می آورد، پس از آن دستگاه تزریق پلاستیک اختصاص دیتا شده به تولید سبد برای 5 سال از مجموع 8 سال به درامد زایی خالص خواهد پرداخت که همین نشان دهنده ی سودآوری بالای کسب و فعالیت تزریق پلاستیک است.

در خصوص تولید قطعات دیگر مانند اسباب خانگی و تجهیزات طبی که به اندازه ی سبد میوه دستگاه تزریق پلاستیک را فرسوده نمی کنند، عمر موءثر دستگاه ممکن می باشد به یک سری دهه هم برسد، بنا بر این با در نظر گرفتن نرخ برگشت سرمایه دستگاه تزریق به این عاقبت خواهیم رسید که بی استدلال نیست از دستگاه تزریق پلاستیک اهمیت عنوان دستگاه چاپ اسکناس یاد می شود.

نرخ بازگشت سرمایه در تزریق پلاستیک چه قدر است؟

نرخ بازگشت سرمایه در صنعت تزریق پلاستیک بین 30 تا 50 درصد میباشد که در مقایسه کلیدی اکثری از صنایع تولیدی عددی بسیار مطلوب است و کلیدی اعتنا به آینده ی روشن همین صنعت، سرمایه گذاری هوشمندانه و حساب شده در آن اقدامی زیاد سودمند خواهد بود.
دوره رجوع سرمایه در بعضی از صنایع تولیدی مانند ساخت لوازم خانگی، ایجاد تجهیزات طبابت پلاستیکی، ساخت وسایل یکبار مصرف پزشکی، ایجاد قطعات پلاستیکی بهداشتی و آرایشی به طور معمول در حدود 2 سال و به جهت بقیه صنعت های نظیر ایجاد ظروف یکبار مصرف، ساخت قطعات اتومبیل و تولید سبد 3 سال می باشد.
محصولات پلاستیکی اساسی تقاضای روزافزونی مواجه هستند، براین اساس مدام تولیدکنندگان تازه وارد می توانند به میدان رقابت وارد شده و از مزایای ساخت بهره مند شوند.
در این دربین مطلقا می بایست به بازار فروش کالا به رخ ویژه ای توجه شود. در تمام صنوف تولیدی، فروش فرآورده همواره حیاتی تر از تولید آن بوده و در صورتی جنس ایجاد شده به موقع و حیاتی بها مناسب به فروش نرسد، تولیدکننده اهمیت خطر ورشکستگی روبرو خواهد شد.
پیش از تولید هر محصولی، نخست بازار هدف کالا خود را شناسایی کنید، حتی اهمیت خریداران بالقوه وارد مذاکره و عقد قرارداد گردید تا از همین طریق ریسک سرمایه گذاری خویش را کاهش دهید.

به چه صورت می اقتدار درآمد زایی تزریق پلاستیک را ارتقا داد؟

به جهت به دست آوردن درآمد بخش اعظم از تزریق پلاستیک باید در اول قدم علم تخصصی خویش را در ارتباط اهمیت مواد اولیه و دستگاه تزریق پلاستیک را بالا ببرید. شناخت روند کار دستگاه و ویژگی های مواد اول پلیمری همین امکان را به شما می دهد تا بهره وری خط تولید محصولتان را افزایش بدهید و از همین شیوه سود بیشتری بدست آورید.
انتخاب جنس و حوزه کاری مطلوب یک عدد از مهمترین عامل ها موثر بر مقدار سود تزریق پلاستیک است، به طوری که سود ساخت پلاستیک به جهت محصولاتی که بازار فروش آنان به اشباع نرسیده و رقبای کمتری دارند همواره اکثر است.

بدین ترتیب تغییر تحول محصول در بسیاری از مواقع اصلی ترین شیوه به جهت افزایش سود و درآمد در صنعت تزریق پلاستیک به شمار می رود.
به کارگیری از روش های اتوماسیون تولید در تزریق پلاستیک مثل استعمال از انواع کانوایر، قالب راهگاه گرم، ربات های قطعه بردار و اینسرت گذار یکی دیگر از راه های افزایش سود تزریق پلاستیک محسوب می شود.

در همین شیوه اساسی حذف تام و یا کاهش تعداد نیروی انسانی، در هزینه نیروی انسانی صرفه جویی شده و سود دهی ارتقا می یابد.
خرید کردن دستگاه تزریق پلاستیک حساس کیفیت و اساسی فناوری پیشرفته یک عدد دیگر از روش های مضاعف مفید به جهت ارتقا سودآوری در صنعت تزریق پلاستیک است.
از جمله حیاتی ترین مزایای استعمال از دستگاه تزریق حیاتی میزان مرغوب بودن و پیشرفته می توان به بازدهی ساخت بالا، کمتر ضایعات تولید، نرخ فساد زیاد تحت و افزایش میزان مرغوب بودن جنس تولیدی اشاره کرد.

چرا تزریق پلاستیک بسیار پر سود است؟

تزریق پلاستیک به تیتر یک شیوه برای ساخت انبوه قطعات و محصولات پلاستیکی، نه فقط حرفه ای پولساز و لبریز استدعا هست بلکه ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارااست به جهت عشق مندان سرمایه گذاری در به دست آوردن و کارهای تولیدی بسیار جذاب می باشند. بازدهی بازگشت سرمایه سالانه تزریق پلاستیک در میان 30 تا 50 میباشد که بازه ای مناسب در کسب و کارهای تولیدی به حساب می آید.

این میزان بازدهی به این مضمون‌ می باشد که درآمد حاصله از یک دستگاه تزریق پلاستیک در هر سال در میان 30 تا 50 درصد هزینه صرف شده به جهت خرید کردن آن است، براین اساس سودآوری در همین صنف دوچندان بالا است.
قطعات ساخت شده اهمیت دستگاه تزریق پلاستیک دوچندان پر کاربرد می باشند اکثری از آنها به کارگیری روزانه و یا مصرفی دارا هستند که منجر وجود تقاضای مستمر می شود. علاوه بر حمل و نقل قطعات پلاستیکی به فواصل به دور اکثر زمان ها اقتصادی نیست، چنین مساله ای سبب کردار مزیت رقابتی برای ساخت کنندگان محلی می شود چرا که به جهت دسترسی به بازارهای محلی هزینه حمل و نقل کمتری می پردازند.
این مزیت بالقوه همواره این مجال را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد که دارای راه اندازی کارگاه تزریق پلاستیک در نزدیکی بازار هدف، فروش جنس و به دست آوردن درآمد از همین فن را تضمین کنند.

دیگر مزایای با دستگاه تزریق پلاستیک نظیر کاربری آسان، تولید تک فرایندی، نرخ ایجاد بالا، قابلیت اتوماسیون، هزینه تولید پایین و ارزش مناسب مواد اول سبب ساز محبوبیت روز افزون این دستگاه شده است.

معتبر ترین پیش بینی ها ارزش بازار محصولات پلاستیکی در چند دهه آتی را صعودی آنالیز می کنند، از این رو سرمایه گذاری هوشمندانه در راستا تولید قطعات تزریقی پلاستیکی یکی از قلیل ریسک ترین سرمایه گذاری های تولیدی به شمار می رود.

Add Comment